Dlatego zdjęcia ze ślubu są tak ważne?

Fotografia ślubna, to jedno z moich zainteresowań. Oglądanie Was podczas przygotowań, potem podczas ceremonii i dalej, w czasie zabawy weselnej to naprawdę ciekawe doświadczenie. Wasze emocje to niesamowita dawka energii. Jeśli jeszcze mogę to dla was uwiecznić na zdjęciach i później pokazać wam całą historię to jest to wręcz nie do opisania. Zaufanie do fotografa, relacje z fotografem tylko mogą w tym pomóc. Mam nadzieję, że nasze pierwsze spotkanie będzie początkiem ciekawej przygody. A ja będą miał możliwość ją zapisać tak abyście za jakiś czas mogli do niej wrócić. I na tym mi zależy. Także zapraszam do zapoznania się z tym, co mogę dla Was przygotować i później Wam przekazać.

Od czego możemy zacząć?

Chciałbym zaproponować, aby naszą przygodę rozpocząć  od pierwszego fotograficznego spotkania, zazwyczaj nazywanego sesją narzeczeńską lub przedślubną.

Z mojej strony, zawsze proponuję wykonanie takich zdjęć. Pozwoli to nam się bardziej poznać. Wam pomoże oswoić z obiektywem, aparatem i fotografem. Okaże się, że wcale nie jesteśmy tacy straszni :-).

Materiał z takiej sesji, można wykorzystać później, przy tworzeniu zaproszeń na ślub, podziękowań dla rodziców czy przy jakiejkolwiek innej czynności związanej ze ślubem.

Ciąg dalszy przygody, czyli reportaż ślubny

Moja propozycja będzie uzależniona od tego, ile czasu mam z Wami spędzić oraz od waszych oczekiwań związanych z moim zadaniem. W każdym razie niezależnie od tego ile czasu z Wami spędzę tego dnia i jakie będziecie mieli wymagania, użyję wszelkich dostępnych mi środków, abyście otrzymali rzetelny materiał, który będzie dla Was pamiątką i wspomnieniem. Na obecnym etapie, nie chciałbym się zamykać w żadnych ramach ani przedstawiać Wam gotowych pakietów.

Zależy mi na tym, aby moja oferta spełniła wasze wszystkie oczekiwania.

A na deser sesja ślubna...

Klamrą spinającą całe wydarzenie, może być sesja poślubna.

Sugeruję, aby odbyła się innego dnia niż sama ceremonia. Nie będzie nas wtedy nic ograniczać oprócz naszych pomysłów i wyobraźni. Pojedziemy sobie w jakieś spokojne, znane lub nie znane wam miejsce abyście czuli się swobodnie i wtedy zrobimy zdjęcia. Oczywiście możemy też pojechać w jakieś modne miejsce i tam fotografować.

Tak jak wspominałem, nic nas nie będzie ograniczać.

Co się składa na reportaż ślubny?

Podstawowa, pełna oferta reportażu ślubnego zawiera:

  • Krótkie spotkanie, na którym zrobimy kilka zdjęć, które później otrzymacie jako pliki cyfrowe. Chodzi o to aby zobaczyć jak się zachowyjecie przed obiektywem, a Wy się przekonacie jak pracuję.
  • Moją dostępność od przygotowań do końca oczepin, jednak nie dłużej jak 12 godzin i nie późńiej niż do godziny 00:30.
  • Przynajmniej 300 obrobionych zdjęć.
  • 100 wydrukowanych zdjęć w formacie 15×23.
  • Gustowne drewniane pudełko na wydrukowane zdjęcia wraz z pendrive na pliki cyfrowe.
  • Fotoksiążka 30×20 (100 zdjęć).
  • Galeria internetowa w domenie: www.naszefotografie.pl lub ślubna strona internetowa–> po więcej informacji zapraszam pod adres: www.naszslub.online
  • Dojazd do 50 km od Wrocławia w jedną stronę.

Jak już wspominałem wcześniej,

zależy mi na tym, aby moja oferta spełniła wasze wszystkie oczekiwania.


Klikając w poniższy przycisk, przeniesie Was do formularza.

Tam, będzie kilka pytań. Udzielenie odpowiedzi bardzo mi pomoże dopasować ofertę specjalnie dla Was.

Kilka spraw na koniec.


Będzie mi niezmiernie miło, gdybym to właśnie ja mógł towarzyszyć Wam w tej historii, którą już niedługo będziecie wspólnie przeżywać.
Jeszcze raz zapraszam do udzielenia odpowiedzi na moje pytania.
Odpowiedź otrzymacie w ciągu 3 dni.

Po prostu bądźmy w kontakcie i spotkajmy się, aby dopiąć wszystkie szczegóły.

Życzę wam wszystkiego dobrego!
Damian.

fotograf wrocław|fotograf ślubny wrocław|fotografia ślubna wrocław| fotografia ślubna

fotograf wrocław|fotograf ślubny wrocław|fotografia ślubna wrocław| fotografia ślubna

 Kontakt
RF